Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius: būtina užtikrinti atsakingą valstybių elgesį kibernetinėje erdvėje

Sukurta 2019.09.24 / Atnaujinta 2019.09.24 10:01
  Ministras L. Linkevičius: būtina užtikrinti atsakingą valstybių elgesį kibernetinėje erdvėje

  Rugsėjo 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo JAV Valstybės sekretoriaus pavaduotojo John J. Sullivano organizuotame renginyje, skirtame stiprinti atsakingą valstybių elgesį kibernetinėje erdvėje.

  „Lietuva remia JAV, ES ir kitų bendraminčių pastangas siekiant užtikrinti tarptautine teise ir universalių normų įgyvendinimu pagrįstą stabilumą kibernetinėje erdvėje. Tik daugiašalė, tarptautinėmis taisyklėmis pagrįsta sistema gali padėti kovoti su iššūkiais kibernetinėje erdvėje“, - renginio metu kalbėjo  ministras L. Linkevičius.

  Lietuva, kartu su kitomis 25 valstybėmis prisijungė prie JAV, Nyderlandų ir Australijos inicijuoto bendro pareiškimo, kuriuo valstybės patvirtino siekį užtikrinti laisvą, atvirą ir saugią kibernetinę erdvę.

  Renginio paraštėse ministras L. Linkevičius susitiko su Valstybės sekretoriaus padėjėju Rytų Europai Philipu T. Reekeriu, su kuriuo aptarė transatlantinius santykius, saugumo iššūkius Rytų Europos regione bei Lietuvos ir JAV strateginę partnerystę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  https _cdn.evbuc.com_images_62627965_241985660752_1_original.20190521-100728.jpg

  Birželio 4  dieną Užsienio reikalų ministerija kartu su Tarptautiniu vyriausybių mokslo patarėjų tinklu, Jungtinės Karalystės ambasada ir Lietuvos mokslo taryba organizuoja konferenciją, skirtą mokslo vaidmeniui kuriant atsparumą įvairioms grėsmėms ir rizikoms aptarti. Kibernetinės atakos, pilkosios zonos taktikos, piktnaudžiavimas didžiaisiais duomenimis (angl. Big Data), socialinių medijų robotais (ang. Bots) – tai tik keletas temų, kurios bus aptariamos konferencijos metu.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata