Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lenkijos Respublikos Prezidento sveikinimo telegrama Lietuvos Respublikos išrinktajam Prezidentui

Sukurta 2019.05.27 / Atnaujinta 2019.05.27 17:02

Lenkijos Respublikos Prezidento Pono Andrzejaus Dudos sveikinimo telegrama Lietuvos Respublikos išrinktajam Prezidentui Ponui Gitanui Nausėdai.

Varšuva, 2019 m. gegužės 27 d.

Ekscelencija,

 Jūsų išrinkimo Lietuvos Respublikos Prezidentu proga turiu garbės nuoširdžiai pasveikinti Jus bei persiųsti Jums kuo geriausius linkėjimus visokeriopos sėkmės vykdant šią atsakingą bei garbingą misiją.

Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas prisidės prie tolesnio mūsų kaimyninių santykių  stiprinimo bei draugystės ir bendradarbiavimo tarp mūsų tautų plėtojimo. Tikėdamasis išlaikyti aukštą politinių kontaktų aukščiausiame lygyje intensyvumą, nuoširdžiai kviečiu Jus, Pone Prezidente, atvykti vizito į Lenkiją. Esu įsitikinęs, kad šis vizitas turės svarbią reikšmę tradiciškai gerų santykių tarp mūsų valstybių stiprinimui.

Su satisfakcija priimu Jūsų Lenkijos vertinimą kaip svarbios Lietuvos partnerės ekonomikos, kultūros bei saugumo srityse. Aukštai vertinu ir Jūsų pasiruošimą vaisingam dialogui su Lietuvos lenkų mažuma.

Esu įsitikinęs, kad Jūsų prezidentavimas prisidės ne tik prie dinamiškos mūsų dvišalių santykių plėtros, bet ir prie didesnio Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo potencialo tarptautiniame forume, ypač Europos Sąjungoje ir NATO, panaudojimo. Kartu Lenkija ir Lietuva gali labai daug pasiekti, veikdamos viso Vidurio Europos regiono labui.

Linkiu Jums visokeriopos sėkmės vykdant garbingą Lietuvos Respublikos Prezidento misiją.

Pagarbiai

Andrzej Duda 

Lenkijos Respublikos Prezidentas

https://wilno.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/

Naujienlaiškio prenumerata