Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadoje Lenkijoje atidaryta tarptautinė paroda „M a n u s c r i p t“

Sukurta 2019.05.21 / Atnaujinta 2019.05.22 09:35
   Lietuvos ambasadoje Lenkijoje atidaryta tarptautinė paroda „M a n u s c r i p t“
   Lietuvos ambasadoje Lenkijoje atidaryta tarptautinė paroda „M a n u s c r i p t“

   Gegužės 21 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje atidaryta tarptautinė paroda „Manuscript“, kurioje eksponuojami dailininkų iš šešių šalių – Jungtinių Amerikos Valstijų, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Suomijos tarptautiniame meno simpoziume Lietuvoje, Palangoje sukurti kūriniai.

   Simpoziumą organizavo Dailininko Kazimiero Žoromskio fondas.

   Atidarant parodą sveikinimo žodį tarė ambasadorius Eduardas Borisovas, apie parodos idėją ir kūrybinį procesą papasakojo projekto “Manucript” autorė  ir vadovė dr. Christine Žoromskis ir parodos kuratorė dailininkė prof. Giedrė Riškutė.

   Paroda „Manuscript“ skirta Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Suomijos draugystės šimtmečiui ir Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Lenkijos narystės NATO ir Europos Sąjungoje jubiliejinėms sukaktims. Parodoje pristatomų darbų autoriai: grupė „Take me to the river” iš JAV: Jake Allen, Mary-Ann Beal, Eglon Daley, Richard Dana, Mansoora Hassan, Judy Jashinsky, Betsy Stewart ir keturiolika Baltijos regiono menininkų: Lietuva – Audrius Gražys, Ričardas Garbačiauskas, Giedrė Riškutė, Augustas Lopas, Linas Liandzbergis, Solomonas Teitelbaumas, Živilė Jasudytė; Latvija – Agnija Germanė, Maris Čačka; Estija – Peeter Krosman, Reiu Tüür; Suomija – Tiina Herttua; Lenkija – Andrzej Rulka, Pavel Kin.

   Ačiū Jake Allen už koncertą parodos atidarymo metu!

   Paroda Lietuvos ambasadoje (al. Ujazdowskie 12, Varšuva) veiks iki š. m. liepos 15 dienos.

   Nuotraukose – akimirkos iš parodos atidarymo.

    

   Naujienlaiškio prenumerata