Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Skelbiama atranka raštvedžio pareigybei užimti Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijos Respublikoje. Atrinktam kandidatui bus siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį 1 etatu su pareiginės algos koeficientu nuo 5,89.

Konsulinės naujienos »
neuzmirs.jpg

2021 m. sausio 13 d. Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijoje prisijungė prie kasmetinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Nuo 2020 m. gruodžio 28 d. Iki 2021 m. sausio 31 d. asmenims, atvykstantiems į Lenkiją lėktuvu, autobusu, traukiniu ar kita viešojo transporto priemone (įskaitant automobilius skirtus vežti daugiau, negu 7 žmones su vairuotoju) bus taikomas 10 dienų privalomas karantinas. Atvykstantiems nuosavu lengvuoju automobiliu per vidines Europos Sąjungos sienas, karantinas netaikomas.

Taip pat, draudžiamas eismas ir judėjimas Naujųjų Metų išvakarėse, t.y. nuo gruodžio 31 d. 19 val. iki sausio 1 d. 6 val. 

Karantinas netaikomas tik pasiskiepijusiems nuo COVID-19 (neigiamas COVID-19  testo atsakymas, nuo karantino neatleidžia).

Daugiau informacijos  

Išimtys  

 

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Lenkijos Respublikos Vyriausybė pritarė sprendimui stabdyti skrydžius iš Didžiosios Britanijos nuo gruodžio 22 d. 00:00 val. Neplanuojamas vidinių ES sienų kontrolės grąžinimas. Išlieka anksčiau priimti sprendimai dėl valstybinio karantino nuo gruodžio 28 d.

 

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Sveikatos apsaugos ministerija skatina atkreipti žmonių, gyvenančių užsienyje ir planuojančių kitą savaitę vykti į Lietuvą, dėmesį. Penktadienį atnaujinus paveiktų šalių ir regionų sąrašą, į jį įtraukta Anglija, Velsas ir Slovėnija. Nuo pirmadienio, gruodžio 21 d., atvykstantys iš šių šalių arba per jas keliaujantys žmonės privalės izoliuotis 10 dienų arba atlikti tyrimą dėl koronaviruso (COVID-19). Paveiktų šalių ir regionų sąraše liko Europos ekonominei erdvei priklausančios valstybės – Lichtenšteinas ir Šveicarija, tačiau iš sąrašo buvo išbrauktas Šiaurės Airijos regionas ir Lenkija.

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Penktadienį atnaujinus paveiktų šalių ir regionų sąrašą, į jį įtraukta ne visa Lenkija, o tik keturios jos vaivadijos: Mažoji Lenkija, Liubušas, Opolė ir Pakarpatė. Tai reiškia, kad nuo pirmadienio atvykstantys iš šių regionų arba per juos keliaujantys asmenys privalo izoliuotis 10 dienų arba atlikti koronaviruso (COVID-19) infekcijos nustatymo tyrimą.

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Atnaujintame paveiktų šalių sąraše, kuris įsigaliojo pirmadienį, gruodžio 7 d., įtraukta Lenkija, o iš paveiktų šalių ir regionų sąrašo išbrauktos Slovakija, Slovėnija, Malta ir Škotija. 

Konsulinės naujienos »
EGLUTE.jpg

Mieli bičiuliai, Lietuvos Respublikos  ambasada Lenkijoje maloniai kviečia Lenkijos lietuvių bendruomenę į Zoom Kalėdinį susitikimą su ambasadoriumi Eduardu Borisovu ir Varšuvoje gyvenančiu garsiu lietuvių menininku Stasiu Eidrigevičiumi.

JPII Litwa.jpeg

Mieli bičiuliai, primename, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius yra paskelbęs Šventojo Jono Pauliaus II metais, taip minint jo gimimo 100-ąsias metines ir atsimenant Šventojo Tėvo vizitą Lietuvoje 1993-aisiais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
vilna gaon conference_programme_FINAL.jpg

Lietuvos Respublikos Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad šiais metais yra minimos didžiojo Lietuvos rabino, iškiliausio litvakų kultūros atstovo Vilniaus Gaono Elijo ben Saliamono Zalmano 300-ąsias gimimo metinės, 2020 metus yra paskelbęs Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Nuo pirmadienio, lapkričio 9 d. įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų šalių sąrašas. Pažymėtina, kad Lietuvai patekus į raudonąją zoną, nuo šiol paveiktomis šalimis laikomos tik pilkojoje zonose atsidūrusios šalys: dalis Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės, t. y. Šiaurės Airija, taip pat Lichtenšteinas, Slovakija ir Šveicarija. Atvykus iš šių paveiktų šalių būtina izoliacija arba tyrimas.

Konsulinės naujienos »
Kobylka  ambasadorius.jpg

Spalio 26 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas kartu su Kobylkos Miesto Draugų Bendrijos vadovu p. Andrzej Zbyszyński pagerbė LDK karius ir sukilėlius, žuvusius 1794 m. Kobylkos mūšyje. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png

Europoje Tarybai pateikus rekomendacijas dėl suderinto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą reaguojant į koronaviruso infekcijos (COVID-19) pandemiją ir numačius šalių skirstymo į atskiras kategorijas, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją jose, tvarką, Lietuva patenka į geltonąją zoną pagal šviesoforo principo kriterijus ir nuo pirmadienio, spalio 26 d., taikys prevencijos priemones tik atvykstantiesiems iš raudonoje bei pilkoje zonoje esančių valstybių. Iš šių šalių atvykstantiems keliautojams bus privalomas testas dėl koronaviruso (COVID-19) arba 10 dienų izoliacija.

Konsulinės naujienos »
article.jpg

2020 m. spalio 25 d. LR ambasadoje Lenkijoje (adresu al. Ujazdowskie 12, Warszawa 00-478) vyks pakartotinis rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą balsavimas.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata