AMBASADA LITWY PO RAZ TRZECI UCZESTNICZYŁA W CHARYTATYWNYM JARMARKU
W dniu 24 listopada 2013 roku w Warszawie odbył się Międzynarodowy Jarmark Bożenarodzeniowy, który tradycyjnie zorganizowali przedstawiciele placówek dyplomatycznych akredytowanych w Warszawie. W charytatywnej imprezie po raz trzeci uczestniczyli pracownicy ambasady Litwy. Dużym zainteresowaniem wśród gości jarmarku cieszył się chleb litewski, jak również sękacze, cukierki, piwo, wyroby z ceramiki, z drewna oraz inne prace mistrzów sztuki ludowej. Stoisko litewskie odwiedzili pracownicy placówek dyplomatycznych oraz mieszkańcy Warszawy i goście miasta. Zebrane podczas charytatywnej imprezy środki zostaną przekazane na rzecz fundacji, wspierających Domy Dziecka i Domy Pomocy Społeczne, osoby niepełnosprawne, rodziny wielodzietne, m. in. „Nadzieja”, „SOS wieś”, „Tęczowy dom” i in.