*alt_site_homepage_image*
pl
lt en

Aktualności

RSS

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ CHARYTATYWNY W WARSZAWIE

W dniu 20 listopada 2011 w warszawskim hotelu Marriott odbył się kolejny Świąteczny Kiermasz Dobroczynny, zorganizowany przez Stowarzyszenie Żon Szefów Misji Dyplomatycznych. Po raz pierwszy w kiermaszu uczestniczyła również Ambasada Litwy. Stoisko litewskie odwiedziło mnóstwo gości, największym zainteresowaniem cieszył się litewski chleb oraz wyroby z ceramiki. Najmłodsi goście chętnie degustowali litewskie cukierki oraz przyjaźnie machali otrzymanymi w prezencie chorągiewkami.

Goście kiermaszu mieli okazję do nabycia słodyczy, tradycyjnych wyrobów oraz prac artystów ludowych z różnych krajów świata.

Dochód sprzedaży przeznaczony jest na na Fundację Pomocy Dzieciom oraz „Zdążyć z pomocą”, które pomagają dzieciom chorym, z ubogich rodzin oraz osobom w starszym wieku.