*alt_site_homepage_image*
pl
lt en

Aktualności

RSS

W AMBASADZIE LITWY WRĘCZONO ODZNACZENIE “ZA ZASŁUGI DLA DYPLOMACJI LITWY”

W dniu 6 listopada 2012 roku za osobiste inicjatywy w rozwijaniu dwustronnych stosunkiów oraz współpracy w dziedzinie kultury pomiędzy Litwą i Polską brązowym krzyżem medalu Ministerstwa Spraw Zagranicznych “Za zasługi dla dyplomacji Litwy” została odznaczona wieloletnia pracownica ambasady Mirijana Kozak. W uroczystości wręczenia medalu udział wzięli ambasador Litwy w Polsce L. Zakarevičienė oraz przebywający z roboczą wizytą w Warszawie wiceministrowie spraw zagranicznych Republiki Litewskiej Egidijus Meilūnas i Evaldas Ignatavičius, a także pracownicy ambasady. W 2011 roku medalem Ministerstwa Spraw Zagranicznych Litwy „Za zasługi dla dyplomacji Litwy” została odznaczona wieloletnia pracownica ambasady Julija Kielmer.