Rekomendacijos keliaujantiems Rekomendacijos keliaujantiems
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“

  Kaip mus rasti?

  Tel. +48 22 625 33 68, +48 22 6359794 (konsuliniai klausimai)
  Faksas +48 22 625 34 40
  El. paštas
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png RSS LIETUVA: Atnaujintą paveiktų šalių sąrašą papildė JAV, išbrauktos Ispanija ir Portugalija, dėl naujų COVID-19 mutacijų sugriežtinta izoliacijos tvarka Įkelta2021.03.01

   Penktadienį atnaujintą paveiktų šalių sąrašą, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos, papildė Jungtinės Amerikos Valstijos, šį sąrašą „paliko“ Ispanija ir Portugalija. Reikšmingas pokytis vežėjams ir kitiems išvykstantiems iš Lietuvos: pakeistas pranešimo apie išvykimą terminas – nelieka nuostatos informuoti NVSC sužinojus apie išvykimą iš šalies ne vėliau kaip prieš 24 val. iki išvykimo. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, kovo 1 d.

   Konsulinės naujienos »
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png LENKIJA: kelionės ir apribojimai Įkelta2021.03.01

   Visose Lenkijos vaivadijose (išskyrus Varmijos Mozūrų vaivadiją) ir toliau leidžiama viešbučių, kino teatrų ir teatrų veiklą - leidžiama užimti 50% vietų. Atidaromos slidinėjimo trasos.

   Nuo 2021 m. vasario 27 d. apribojimai įsigaliojo tik Varmijos Mozūrų vaivadijoje  - draudžiama viešbučių, kino teatrų, teatrų, muziejų, prekybos centrų veiklą.

   Nuo 2021 m. vasario 27 d. visiems į Lenkiją atvykstantiems iš Slovakijos ir Čekijos, privalomas karantinas (nuo karantino atleidžią neigiamas testo rezultatas).

   Konsulinės naujienos »
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png LENKIJA: kelionės ir apribojimai Įkelta2021.02.15

   Nuo 2021 m. vasario 12 d. Lenkijoje atnaujinta viešbučių, kino teatrų ir teatrų veiklą - leidžiama užimti 50% vietų. Atidaromos slidinėjimo trasos. Sprendimas galios 2 savaites ir blogėjant epidemiologinei situacijai, bus peržiūrimas.

   Konsulinės naujienos »
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png LIETUVA: Paveiktų šalių sąraše lieka visos pasaulio valstybės, keliautojams trumpinamas izoliacijos laikas Įkelta2021.02.15

   Penktadienį atnaujintame paveiktų šalių sąraše liko visos pasaulio valstybės, bet nežymiai sumažėjo šalių, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos. Izoliacijos laikas visiems keliautojams trumpinamas nuo 14 iki 10 dienų. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 15 d.

   Konsulinės naujienos »
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png Į paveiktų šalių sąrašą įtrauktos visos pasaulio valstybės Įkelta2021.02.08

   Griežtinamos koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonės keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą – į paveiktų šalių sąrašą įtrauktos visos pasaulio valstybės. Naujieji izoliacijos ir testų atlikimo reikalavimai įsigalios pirmadienį, vasario 8-ąją.

   Iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims bus privaloma turėti tyrimo rezultatą, atliktą 48 val. iki atvykimo, arba atlikti tyrimą atvykus į Lietuvą. Taip pat privaloma 14 dienų izoliacija, su galimybe susitrumpinti izoliaciją, savo lėšomis 10 dieną, atlikus koronaviruso nustatymo tyrimą.

   Konsulinės naujienos »
  • vilna gaon conference_programme_FINAL.jpg Mokslinė konferencija „Vilniaus Gaono spindesyje: Lietuvos žydų istorija“ Įkelta2021.02.03

   2020 m. lapkričio 18 d. Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijoje, bendradarbiaudama su Lenkijos žydų istorijos muziejumi POLIN, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu ir Lietuvos kultūros institutu surengė nuotolinę mokslinę konferenciją „Vilniaus Gaono spindesyje: Lietuvos žydų istorija“ ("In the Radiance of Vilna Gaon: History of Lithuanian Jewry").

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • SVARBI INFORMACIJA VYKSTANTIEMS Į KINIJĄ(10).png Į paveiktų šalių sąrašą sugrįžo Lenkija Įkelta2021.01.25

   Į atnaujintą paveiktų šalių sąrašą sugrįžo Lenkija. Visiems nuo pirmadienio (š. m. sausio 25 d.) iš paveiktų šalių atvykusiems asmenims bus privaloma turėti tyrimo rezultatą, atliktą 48 val. iki atvykimo, arba atlikti tyrimą atvykus į Lietuvą. Taip pat visiems privaloma 14 dienų izoliuotis, su galimybe susitrumpinti izoliaciją, savo lėšomis 10 dieną atlikus tyrimą (neigiamas  tyrimo rezultatas nuo karantino neatleidžia).

   Konsulinės naujienos »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata