Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
resize_1920x1200_dsc_6865.jpg

Gegužės 2 – 3 dienomis Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene su vizitu viešėjo Lenkijos sostinėje Varšuvoje, kur dalyvavo Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo iškilmėse.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
vilna gaon conference_programme_FINAL.jpg

2020 m. lapkričio 18 d. Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijoje, bendradarbiaudama su Lenkijos žydų istorijos muziejumi POLIN, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu ir Lietuvos kultūros institutu surengė nuotolinę mokslinę konferenciją „Vilniaus Gaono spindesyje: Lietuvos žydų istorija“ ("In the Radiance of Vilna Gaon: History of Lithuanian Jewry").

Istorinė, kultūros diplomatija »
JPII Litwa.jpeg

Mieli bičiuliai, primename, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius yra paskelbęs Šventojo Jono Pauliaus II metais, taip minint jo gimimo 100-ąsias metines ir atsimenant Šventojo Tėvo vizitą Lietuvoje 1993-aisiais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
vilna gaon conference_programme_FINAL.jpg

Lietuvos Respublikos Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad šiais metais yra minimos didžiojo Lietuvos rabino, iškiliausio litvakų kultūros atstovo Vilniaus Gaono Elijo ben Saliamono Zalmano 300-ąsias gimimo metinės, 2020 metus yra paskelbęs Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Kobylka  ambasadorius.jpg

Spalio 26 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas kartu su Kobylkos Miesto Draugų Bendrijos vadovu p. Andrzej Zbyszyński pagerbė LDK karius ir sukilėlius, žuvusius 1794 m. Kobylkos mūšyje. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
DirG 2020.jpg

Liepos 19-ąją Ščecine ir Pščelnike, Lenkijoje, buvo paminėtos S. Dariaus ir S. Girėno legendinio transatlantinio skrydžio 87-osios metinės.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Himnas 1.jpeg

Varšuvoje švenčiame Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimodieną.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata