Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

LENKIJA: kelionės ir apribojimai

Sukurta 2021.03.01 / Atnaujinta 2021.03.02 15:11
  LENKIJA: kelionės ir apribojimai

  Visose Lenkijos vaivadijose (išskyrus Varmijos Mozūrų vaivadiją) ir toliau leidžiama viešbučių, kino teatrų ir teatrų veiklą - leidžiama užimti 50% vietų. Atidaromos slidinėjimo trasos.

  Nuo 2021 m. vasario 27 d. apribojimai įsigaliojo tik Varmijos Mozūrų vaivadijoje  - draudžiama viešbučių, kino teatrų, teatrų, muziejų, prekybos centrų veiklą.

  Nuo 2021 m. vasario 27 d. visiems į Lenkiją atvykstantiems iš Slovakijos ir Čekijos, privalomas karantinas (nuo karantino atleidžią neigiamas testo rezultatas).

   

  Primename, kad nuo 2020 m. gruodžio 28 d., atvykstantiems į Lenkiją lėktuvu, autobusu, traukiniu, keltu ar kita viešojo transporto priemone bus taikomas 10 dienų privalomas karantinas.

  Į Lenkiją atvykstantiems viešojo transporto priemone asmenims karantinas netaikomas, jeigu jie atitinka bent vieną iš šių sąlygų:

  • yra pasiskiepiję nuo COVID-19;
  • turi neigiamą SARS-CoV-2 testo rezultatą, gautą ne ankščiau negu prieš 48 valandas iki Lenkijos sienos kirtimo;
  • per Lenkijos teritoriją tranzitu keliaujantys ES ir EFTA šalių narių piliečiai, jų sutuoktiniai bei vaikai;
  • Kitos išimtys

  Atvykstantiems nuosavu lengvuoju automobiliu per vidines Europos Sąjungos sienas, karantinas netaikomas (atitikti aukščiau išvardytų sąlygų nereikia).

  Automobiliu, skirtu gabenti daugiau negu septynis keleivius (įskaitant vairuotoją), gali keliauti tik pusė keleivių. Ši taisyklė netaikoma tik kartu gyvenantiems keleiviams.

  Daugiau informacijos

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha