*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

Artėjantys Lietuvos pirmininkavimo Demokratijų Bendrijai renginiai pristatyti Varšuvoje

2011 metų kovo 23 dieną Lietuvos ambasadoje Lenkijoje Varšuvoje reziduojančiam diplomatiniam korpusui buvo pristatyti didžiausi ir svarbiausi Lietuvos pirmininkavimo Demokratijų Bendrijai renginiai - Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Suomijos Prezidentės Tarja Halonen globojama Aukšto lygio moterų lyderių konferencija ir Šeštasis Demokratijų Bendrijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas, vyksiantys Vilniuje šių metų birželio 30-liepos 1 dienomis.


Lietuvos pirmininkavimo Demokratijų Bendrijai koordinatorė ambasadorė Ina Marčiulionytė susirinkusiems pristatė Aukšto lygio moterų lyderių konferenciją ir Šeštąjį Demokratijų Bendrijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimą bei praktinius su jais susijusius aspektus. Ji taip pat informavo apie Lietuvos pirmininkavimo Demokratijų Bendrijoje prioritetus, nuveiktus darbus bei ateities gaires.

Renginyje taip pat apie savo veiklą Varšuvos diplomatiniam korpusui papasakojo nuolatinio Demokratijų Bendrijos sekretoriato Varšuvoje vadovas, prof. Bronislaw Misztal, o JAV Valstybės departamento sekretorės Vyriausiasis patarėjas pilietinės visuomenės ir demokratijos klausimais Dr. Tomicah Tillemann pristatė vykstančias diskusijas dėl reformų Demokratijų Bendrijoje.