Griunvalde paminėtos Žalgirio mūšio 607-osios metinės
Liepos 15 dieną Griunvalde (Lenkija) įvyko Žalgirio mūšio 607-ųjų metinių minėjimas, kuriame dalyvavo Lenkijos Senato delegacija, gynybos ministerijos, vaivadijos ir vietos valdžios atstovai, Lenkijos skautų delegacijos.
Minėjime dalyvavęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Šarūnas Adomavičius padėjo vainiką prie Žalgirio mūšiui atminti skirto paminklo.
Kulminaciniame minėjimo renginyje – mūšio inscenizacijoje su istoriniais šarvais dalyvavo grupė Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos karių ir atlikėjų iš Lietuvos viduramžių rekonstrukcijos klubų.