Lietuvių atlikėjas tarptautiniame šiuolaikinės muzikos festivalyje ,,Free Form Festival“ Varšuvoje
2007 m. spalio 12-13 d. Varšuvoje, meno centre ,,Fabryka Trzciny“, kuris įsikūrė buvusios gamyklos teritorijoje, buvo surengtas šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Free Form Festival“.
Antrą dieną, tarp festivalyje dalyvavusių atlikėjų iš Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos pasirodė Lietuvos atlikėjas pasivadinęs ,,Golden Parazyth“ (Giedrius Širka). Nors pasirodymas vyko jau gerokai po vidurnakčio, pasirodymas sukėlė didelį klausytojų susidomėjimą ir entuziazmą.
Lietuvos atstovo dalyvavimą šiame šiuolaikinės muzikos festivalyje rėmė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, koordinavo Kultūros atašė Lenkijoje ir Lietuvos institutas.