*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

Lietuvos ambasadoje Lenkijoje paminėtos Nepriklausomybės atkūrimo 28-osios metinės

Šeštadienį, kovo 10 dieną, Lietuvos ambasadoje Lenkijoje paminėjome Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Susirinkusius su švente pasveikino ambasados ministras patarėjas Audrius Žulys. 
Ačiū Punsko lietuvių kultūros namų Klojimo teatro artistams ir teatro vadovei Jolantai Malinauskaitei –Vektorienei už spektaklį „Kelkite“ ir lietuviškas dainas!
Nuotraukose – akimirkos iš Kovo 11-osios šventės ambasadoje.