Lietuvos ambasados darbuotojai dalyvavo Vyslos valymo akcijoje
Š. m. rugsėjo 15 d. Varšuvoje įvyko Vyslos upės pakrantės valymo akcija, kurioje dalyvavo 18 ambasadų ambasadoriai, diplomatai ir darbuotojai su šeimomis.
Į akciją įsijungė Afganistano, Argentinos, Australijos, Prancūzijos, Gruzijos, Indonezijos, Irano , Kanados, Laoso, Meksikos, Rusijos, Rumunijos ir Lietuvos ambasadų darbuotojai. Valandos trukmės akcijos metu dalyviai surinko apie 500 kg šiukšlių. Drauge su diplomatais teritoriją ties Vysla tvarkė iš dienraščių „Dziennik“, „Trybuna“, žurnalo „The Warsau Voice“, Televizijos kanalo „Dzien dobry TVN“ žurnalistai.
Akciją surengė Fondas „Mūsų žemė“ ir Naujosios Zelandijos ambasada Varšuvoje.