Lietuvos ir Lenkijos atstovai Varšuvoje diskutavo strateginiais klausimais
Gruodžio 7 d. Lietuvos Respublikos ambasada Varšuvoje ir Lenkijos tarptautinių santykių institutas (PISM) surengė apskrito stalo diskusiją saugumo politikos, energetinio saugumo ir rytų politikos klausimais.
Renginyje dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos akademinių institucijų ekspertai, diplomatai, gynybos ministerijų atstovai. Diskusijose taip pat pasisakė Litpol Link ir NATO Energetinio saugumo centro aukšti pareigūnai. Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos užsienio reikalų ministerijos politikos direktorius Rolandas Kačinskas. Apibendrinant Lietuvos-Lenkijos apskrito stalo rezultatus buvo pažymėta, kad šalys turi tęsti dialogą svarbiais strateginiais klausimais, ypatingai rengiantis NATO aukščiausio lygio susitikimui Varšuvoje 2016 m. Siekiama, kad šie susitikimai būtų reguliarūs ir vyktų kasmet Lenkijoje ir Lietuvoje.