LR SEIMO PIRMININKĖ L. GRAUŽINIENĖ PASVEIKINO NAUJĄJĮ LENKIJOS SEIMO PIRMININKĄ R.SIKORSKĮ
Lietuvos Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė pasveikino naująjį Lenkijos Seimo maršalką ir pakvietė 2015 m. kovo 11 d. atvykti vizito į Lietuvą bei kartu paminėti Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo 25-ąsias metines.
„Esame sukaupę ilgametę ir turtingą parlamentinio bendradarbiavimo patirtį. Todėl aktualu bendromis pastangomis tai tęsti. To tikiuosi Jums tapus Seimo Pirmininku“- rašoma LR Seimo Pirmininkės sveikinimo laiške.