*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

LR SEIMO PIRMININKĖ L. GRAUŽINIENĖ PASVEIKINO NAUJĄJĮ LENKIJOS SEIMO PIRMININKĄ R.SIKORSKĮ

Lietuvos Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė pasveikino naująjį Lenkijos Seimo maršalką ir pakvietė 2015 m. kovo 11 d. atvykti vizito į Lietuvą bei kartu paminėti Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo 25-ąsias metines.

 

„Esame sukaupę ilgametę ir turtingą parlamentinio bendradarbiavimo patirtį. Todėl aktualu bendromis pastangomis tai tęsti. To tikiuosi Jums tapus Seimo Pirmininku“- rašoma LR Seimo Pirmininkės sveikinimo laiške.