Mokslo metų baigimo šventė Varšuvos šeštadieninėje mokyklėlėje
Šių metų birželio 16 d. Varšuvos lietuvių šeštadieninėje mokykloje įvyko mokslo metų pabaigimo šventė.
Kiekvienam moksleiviui buvo įteiktas pažymėjimas ir atminimo dovanėlės. Mokinius ir mokytojas pasveikino generalinis konsulas Jonas Kindurys.