*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

Mokslo metų baigimo šventė Varšuvos šeštadieninėje mokyklėlėje

Šių metų birželio 16 d. Varšuvos lietuvių šeštadieninėje mokykloje įvyko mokslo metų pabaigimo šventė.

Kiekvienam moksleiviui buvo įteiktas pažymėjimas ir atminimo dovanėlės. Mokinius ir mokytojas pasveikino generalinis konsulas Jonas Kindurys.