Onko-Olimpiados dalyviai apsilankė Lietuvos Respublikos ambasadoje
Rugpjūčio 24–26 dienomis Varšuvoje jau septintą kartą vyks tarptautinės sporto žaidynės „Onko-Olimpiada 2018“, kurias rengia organizacija „Fundacja Spełnionych Marzeń“ („Išsipildžiusių svajonių fondas“).
Į šias onkologinėmis ligomis sirgusiems vaikams skirtas žaidynes atvyko ir Lietuvos delegacija, globojama Labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ ir jo vadovės Editos Abrukauskienės.
Šiandien jaunieji Lietuvos sportininkai su šeimomis apsilankė Lietuvos Respublikos ambasadoje. Kartu paminėjome Rugpjūčio 23-iąją - Europos dieną stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dieną, „parašėme“ 100, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.
Sėkmės, smagių įspūdžių ir medalių Lietuvos atstovams rytoj prasidėsiančioje Onko-Olimpiadoje!