*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

Panevėžio menininkų darbai Varšuvoje

2007 m. spalio 4 d. Lietuvos centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje atidaryta tapybos ir fotografijos paroda ,,Panevėžio menininkai Varšuvoje“. Parodoje pristatomi Panevėžio regiono devynių menininkų: Algimanto Aleksandravičiaus, Marijos Šileikaitės-Čičirkienės, Evaldo Ivanausko, Sauliaus Saladūno, Ramūno Grikevičiaus, Osvaldo Juškos, Dianos Rudokienės, Artūro Stančiko bei Balio Tuskėno darbai.

Parodos atidarymo metu koncertavo pianistas Rimantas Bagdonas. Atidaryme dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Grainienė, kuri pristatė Panevėžio miestą, jo kultūrą, taipogi Panevėžio miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė. Pačią ekspoziciją gausiai susirinkusiems svečiams pristatė Panevėžio fotomenininkų galerijos direktorė, menininkė Marija –Šileikaitė-Čičirkienė bei Lietuvos dailininkų sąjungos Panevėžio skyriaus pirmininkas, dailininkas Tomas Rudokas. Renginyje dalyvavo menininkas Evaldas Ivanauskas bei parodos kuratorė Julija Petkevičienė.

Tai jau antroji Panevėžio menininkų kūrybos prezentacija Varšuvoje šiais metais. Sausio viduryje buvo pristatomi Tarptautinio Panevėžio keramikos simpoziumo kūrybos darbai.

Šią parodą parengė Panevėžio miesto fotomenininkų galerija ir Lietuvos dailininkų sąjungos Panevėžio skyrius. Rėmė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Panevėžio miesto savivaldybė. Renginį koordinavo LR Kultūros atašė Lenkijoje.

Paroda veiks iki 2007 m. lapkričio 3 d.