“Pasitinkant vasarą” – Seinų lietuvių "Žiburio" mokykloje.
Birželio 2 d. Seinų lietuvių “Žiburio” mokykloje įvyko tradicinis renginys pavadintas “Pasitinkant vasarą”.
Tą dieną įvyko gatvės krepšinio 3x3 turnyras Lietuvos Respublikos Konsulo taurei laimėti. Dalyvavo keturios komandos – dvi iš Punsko mokyklos viena iš Navinykų ir viena Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklos komanda. Turnyrą laimėjo Punsko komanda, II vietą Seinų komanda, III Punsko antroji komanda. Be vaišių, linksmos programėlės, žaidimų, sporto varžybų, specialiai šiai šventei buvo išnuomota tramplininė žaidimų aikštelė. Šventėje taip pat dalyvavo svečiai iš Lietuvos: Lazdijų, Kučiūnų bei Aštrosios Kirsnos mokyklų moksleiviai.