*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

PKN Orlen vadovams įteikti Lietuvos URM Garbės ženklai

Kovo 7 d. Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Egidijus Meilūnas įteikė Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos Garbės ženklus “Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė” skirtus Lenkijos įmonės PKN Orlen atstovams – įmonės valdybos pirmininkui Piotr Kownacki, įmonės patarėjui strategijos klausimais Wojciech Wroblewski bei buvusiam PKN Orlen valdybos pirmininkui Igor Chalupec.

Sveikinimo kalboje ambasadorius E. Meilūnas padėkojo PKN Orlen vadovams už svarų indėlį, stiprinant Lietuvos energetinį saugumą, paramą pristatant Lietuvos kultūrą užsienyje.

Dėkodamas už veiklos įvertinimą, PKN Orlen valdybos pirmininkas P. Kownacki pažymėjo, kad ši investicija pagyvino dviejų šalių ekonominius santykius, suteikė postūmį kitų projektų įgyvendinimui, taip pat pažymėjo “Mažeikių naftos” modernizavimo svarbą.

Buvęs koncerno vadovas Igor Chalupec sakė, kad PKN Orlen investicija Lietuvoje sustiprino energetinį saugumą mūsų regione

PKN Orlen atstovai URM Garbės ženklu buvo apdovanoti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 90-mečio proga.