*alt_site_homepage_image*
lt
en pl

Naujienos

RSS

Plungėje atidaryta Stefano Wierzbickio skulptūrų paroda

2015 m. rugpjūčio 29 d. Plungės Mykolo Oginskio dvaro rūmuose atidaryta žinomo Lenkijos skulptoriaus Stefano Wierzbickio darbų paroda. Menininkas gimė Vilniuje, baigė Kauno dailės mokyklą, daugiau penkiasdešimt metų gyvena Varšuvoje. S. Wierzbickio kūriniai puošia Varšuvos, Vilniaus, Vroclavo filharmonijas, daugelį darbų skulptorius padovanojo Lietuvai. Svarbią vietą menininko kūryboje užima Lietuva. Du skulptoriaus kūriniai iš bronzos „Marios“ ir „Gedimino sapnas“ puošia Lietuvos Respublikos ambasadą Varšuvoje.

Parodos atidaryme kalbėjo ambasadorius Šarūnas Adomavičius, parodos garbės globėjas. Lietuvos Respublikos ambasada padėjo surengti šią parodą.

Dešimtajam Mykolo Oginskio festivaliui skirtoje parodoje eksponuojama keturiasdešimt skulptūrų, piešiniai, akvarelės. Paroda veiks iki 2015 m. spalio 5 d.